SCHWARZ END. ÜRÜNLER TİC. LTD ŞTİşirketi sektörde 16 yıl üzeri tecrübesi olan KÜRŞAT AYANCIK tarfından 2017 de kurulmuştur.


SCHWARZ olarak Otomotiv , endüstri , metal ve savunma sanayi Sektöründe  Dünya devleri ile partnerlik yapma yolunda da emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Schwarz otomotivde, Türkiye genelinde Yetkili ve Özel Servislere yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra İNŞAAT , METAL , ENDÜSTRİ VE SAVUNMA SANAYİsektöründe de yapı kimyasalları, kesici, aşındırıcı , bağlantı elemanları, iş güvenliği , el aletleri, havalı aletler, akülü aletler , elektirikli aletler ve çeşitleri ile 5.000.000  +ürün ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla fark yaratmayı sürdürüyor. 2025 yılına kadar Türkiye genelinde sektöründeki en iyi firma olmayı ve dünya markaları arasına girmeyi hedefleliyoruz. 90 nın üzerinde marka distiribitörlüğü ve bayiliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. 2025 ye kadar hedefimiz 125 in üzerin de bayiliğimiz ile siz değerli müşterilermize hizmet vermektir.


Schwarz, müşterilerin ihtiyaçlarını , 5.000.000+çeşitten oluşan geniş ürün yelpazemiz içerisinden karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin ediyoruz.

Kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri, avantajlı fiyatlarla müşterilerimize sunmaya, ayrıca zamanın değerinin bilinci içerisinde hızlı ve eksiksiz bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Amacımız en iyi fiyatlar ve yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerimize sunmak... Bu noktada, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymayı, istek ve taleplerini gözeterek en mükemmel hizmeti sunmayı, değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmeyi öncelikli hedeflerimiz olarak belirledik.

 

ŞİRKET SİCİL NO:404826
MERSİS NO:075704732900019
TİCARET ÜNVANI:SCHWARZ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TİC. LTD. ŞTİ.
İŞLETMENİN MERKEZİ:Macun Mahallesi Batı Bulvarı ATB İş Merkezi No:1/157 Yenimahalle - ANKARA
VERGİ DAİRESİ - NO:Ostim - 7570473294